Czy to Twoja firma?

STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH praca

Nowa Sól
STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn budowlanych / drogowych

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Głogów
    Dodana
  • Płytkarz - Glazurnik

    Bad Element Polska Sp. z o.o.
    • Nowa Sól
    • kontrakt b2b
    • 8 000-12 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH - oferty archiwalne

    STANISŁAW GAUZA STAG-BUD ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH
    • Otyń
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane : elewacje, renowacje,dekarskie.(Osoby które mają lęk wysokości pracują na poziomie " 0". Dojazd do miejsca pracy gwarantuje pracodawca.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane umiejetności budowlane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Soli