Czy to Twoja firma?

KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski praca

Nowa Sól
naprawa i konserwacja pojazdów.
KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    KWIATEX AUTOSERVICE Roman Kwiatkowski
    • Nowa Sól
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Naprawy samochodów osobowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: Umiejętność naprawy samochodów osobowych:montaż i demontaż podzespołów samoch., wymiana klocków, rozrządu itp. Roczne doświadczenie nie wliczając okresu przygotowania zawodowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc lakiernika samochodowego

    • Nowa Sól

      przygotowanie elementów napraw do lakierowania

      Wymagania

      • Inne wymagania: Podstawowa umiejętność w zakresie szpachlowania, szlifowania,nakładania podkładu, przygotowania do lakierowania. Doświadczenie 6 m-cy w tym zakresie.

      Oferujemy

Pracodawcy w Nowej Soli