Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - GEDIA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy GEDIA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK LOGISTYKI
Zawód: logistyk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Nowa Sól
Szczegóły
Zakres obowiązków
- Obsługa transportów logistycznych na terenie zakładu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózki widłowe, suwnice, żurawie, urządzenia transportu bliskiego itp.) oraz instrukcją eksploatacji,.
- przemieszczanie, rozładunki i załadunki towarów lub sprzętu na terenie zakładu,
- obsługa magazynu,
- obsługa maszyn i urządzeń,
- obsługa przyjęć i wysyłek,
- wizualna kontrola towarów,
- aktywne uczestnictwo w przeprowadzanych inwenteryzacjach,
- odpowiedzialność za powierzone wyposażenie i sprzęt,
- obsługa terminala z systemem SAP.
Praca w systemie trzyzmianowym/czterobrygadowym.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
Uprawnienia wózka jezdniowego kat.I WJO lub II WJO potwierdzone przez UDT.
Inne wymagania:
Znajomość podstawowej obsługi SAP na terminalach wózkowych, dokładność, sumienność, odpowiedzialność. Mile widziane wykształcenie zawodowe i doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia na suwnice i żurawie. Doświadczenie w pracy na wózku widłowym mile widziane. Zaangażowanie i dyspozycyjność oraz gotowość do pracy zmianowej-konieczna. Byli pracownicy oraz osoby z poprzednich rekrutacji nie będa brani pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KOORDYNATOR TECHNICZNY
Zawód: operator maszyn   |  Rodzaj: umowa o pracę
Nowa Sól
Szczegóły
Zakres obowiązków
Obowiązki ogólne - stosowanie się do przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminów zakładowych, praca w systemie trzyzmianowym/czterobrygadowym, stosowanie się do poleceń pracodawcy/przełożonego, w szczególności pracownik zobowiązuje się brać udział w szkoleniach, w których uczestnictwo zleci mu pracodawca, pracodawca może w każdej chwili przecyzować określony zakres obowiązków, informowanie pracodawcy o dodatkowym zatrudnieniu lub prowadzeniu działalności gospodarczej. Obowiązki szczegółowe - pracownik odpowiedzialny jest za: przestrzeganie procesów technologicznych i logistycznych, prawidłową eksploatację oprzyrządowania (czyszczenie, przekazywanie do regeneracji itp.), szkolenie pracowników na poszczególnych urządzeniach, organizację pracy współpracowników w podległym obszarze, nadzór nad prawidłowym wypełnianiem dokumentacji stanowiskowej przez współpracowników, optymalizację procesów produkcyjnych, jakość produkowanych części, ustawianie oprzyrządowania oraz parametrów procesów, wypełnianie dokumentacji procesowej i systemowej, dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych, poprawę procesów - minimalizacja reklamacji, aktywne uczestnictwo w próbach technologicznych.
Wymagania
Inne wymagania:
Konieczne min. 3 miesięczne doświadczenie na produkcji w braży motoryzacyjnej. Zdolności techniczne i manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami, umiejętność przekazywania wiedzy, organizowania stanowisk pracy, znajomość procesów jakościowych w procesie produkcji w branży motoryzacyjnej. Mile widziane wykształcenie średnie, uprawnienia spawalnicze, WJO potwierdzone przez UDT, suwnice oraz żurawie.W przypadku posiadania w/w uprawnień pracownik będzie wykonywał pracę zgodnie z wyżej wymienionymi uprawnieniami. W przypadku braku w/w uprawnień po zatrudnieniu pracownika istnieje możliwość zrobienia w/w uprawnień. Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
GEDIA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
67-100 Nowa Sól
Staszica 1c

Pracodawcy z miasta Nowa Sól

Popularni pracodawcy z województwa: Lubuskie

IL PIZZO
Cinkciarz.pl
LUBEXIM
Vilowind