OWOCOWE SMAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OWOCOWE SMAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Nowa Sarzyna
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy OWOCOWE SMAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OWOCOWE SMAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OWOCOWE SMAKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Nowa Sarzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa magazynu, wydawanie towaru na produkcję, kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją, sprawdzanie zgodności towaru z dokumentacją dostaw i zamówień, kontrola jakościowo-ilościowa przyjmowanych jak i wydawanych towarów, przyjmowanie dostaw w systemie magazynowym, pakowanie towaru do wysyłki, rozładunek i załadunek towaru, odpowiedzialność za obieg dokumentów magazynowych, utrzymanie czystości i porządku w magazynie .

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowej Sarzynie