Firma Handlowo-Usługowa DILL Agnieszka Janowska Spółka Jawna

Firma Handlowo-Usługowa DILL Agnieszka Janowska Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Nowa Sarzyna
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa DILL Agnieszka Janowska Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa DILL Agnieszka Janowska Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowo-Usługowa DILL Agnieszka Janowska Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Sprzedawca / kasjer

    • Nowa Sarzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów sklepu, kontrola jakości towaru, monitoring sklepu, zamawianie towaru, zwroty towarów, prowadzenie dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Praca w Delikatesach Centrum w Nowej Sarzynie. Wynagrodzenie 3100,00 zł. + premia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Praca w Delikatesach Centrum w Nowej Sarzynie. Wynagrodzenie 2800,00 zł. + premia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Nowej Sarzynie