Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CHAIRS EXPORT RZEKIEĆ SEBASTIAN

Oferty pracy Chairs export

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KRAWCOWA
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: inna
Nisko
Szczegóły

PRACA DLA KRAWCOWYCH. Firma Gal-Drew produkująca krzesła poszukuje krawcowych. Do obowiązków będzie należała obsługa maszyn do szycia: stębnówki, overlock oraz dbałość o porządek na stanowisku pracy. Oczekujemy umiejętności obsługi maszyn, dobrej organizacji oraz chęci do podjęcia stałej współpracy. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz miła i przyjazną atmosferę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 783-220-320

Zakres obowiązków
  • obsługa maszyn do szycia
Wymagania
  • chęci do podjęcia stałej współpracy
krawcowa
Nisko
Szczegóły

-szycie pokrowców na krzesła

Wymagania

-znajomość szycia

pracownik produkcji
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: inna
Nisko
Szczegóły

Firma zajmująca się produkcją krzeseł poszukuje kandydatów na stanowiska: krawcowa, tapicer meblowy, operator maszyn do obróbki drewna, kierowca kategorii B+E, C, D. Oczekujemy chęci do podjęcia stałej współpracy. Oferujemy atrakcyjne warunki oraz szkolenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy Zarzecze k. Niska ul. Przemysłowa 1.

  • montaż krzeseł
  • tapicerowanie krzeseł
  • obsługa maszyn
Wymagania

Adres

ul. Stara 6a
37-400 Zarzecze
województwo podkarpackie
powiat niżański
gmina Nisko

Adres do doręczeń

gmina Nisko

Dodatkowe informacje

NIP: 6020083908
REGON: 180346397

Profil działalności:

  • 22.23.Z - Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych
  • 16.10.Z - Produkcja wyrobów tartacznych
  • 16.21.Z - Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna
  • 16.23.Z - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa
  • 16.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
  • 31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych
  • 31.01.Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z - Produkcja pozostałych mebli
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 46.47.Z - Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego
  • 46.71.Z - Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.59.Z - Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 14-07-2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Nisko