Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W NISKU

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W NISKU

SPRZĄTACZKA

Zawód: salowa Rodzaj: umowa o pracę
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W NISKU
Oferta pracy bez wymagań dla osób zarejestrowanych w PUP w Nisku. Praca na terenie Szpitala w Nisku.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Nisko
19-11-2020
od 2600 zł

TERAPEUTA ŚRODOWISKOWY

Zawód: psychoterapeuta Rodzaj: umowa o pracę
Środowiskowa opieka psychiatryczna dzieci i młodzieży. Wymagany certyfikat potwierdzający prowadzenie terapii środowiskowej dzieci i młodzieży włączonej do zintegrowanego systemu kwalifikacji. ...
od 2600 zł
Nisko
29-06-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

REJESTRATORKA MEDYCZNA
Zawód: pracownik biurowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Nisko
Szczegóły
Zakres obowiązków
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REJESTRACJI PACJENTÓW
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
Książeczka sanepidowska
Inne wymagania:
ZNAJOMOŚC OBSŁUGI SPRZĘTU BIUROWEGO
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
37-400 Nisko
Sandomierska 6a

Pracodawcy z miasta Nisko