Czy to Twoja firma?

Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło praca

Niepołomice
Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Niepołomice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło - oferty archiwalne

  • Sprzedawca- kasjer

    Market Budowlany Dorbud s.c. Dorota Wcisło, Józef Wcisło, Łukasz Wcisło, Mateusz Wcisło
    • Gdów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw i wykładanie towarów, zamawianie towaru, obsługa terminala.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: KONIECZNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BUDOWLANEJ Wymagana dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 07:00 do 15:00 lub od 09:00 do 17:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Niepołomicach