Czy to Twoja firma?

Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie praca

Niemodlin
wychowanie przedszkolne, edukacja dzieci 3 - 6 lat
Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Niemodlin
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie

Praca Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie
    • Niemodlin
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w przygotowaniu posiłków w przedszkolu (śniadanie, obiad, podwieczorek) na ok. 100 dzieci, przygotowanie i sprzątanie stanowiska pracy, obsługa maszyny myjącej do naczyń, pracaw godz. 6:00-14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, książeczka sanitarno - epidemioloigczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niemodlinie