Czy to Twoja firma?

NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak praca

Niemodlin

Jesteśmy NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rehabilitacji i zdrowia. Nasza podróż rozpoczęła się w 2009 roku w malowniczym Niemodlinie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć miejsce, w którym każdy może odzyskać pełnię zdrowia i witalności.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej rehabilitacji, oferując usługi zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Nasze poradnie rehabilitacyjne to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z indywidualnym podejściem do pacjenta. Oferujemy kompleksowe wsparcie w ośrodkach rehabilitacji dziennej, gdzie każdy 30-dniowy cykl terapii jest starannie dostosowany do potrzeb naszych podopiecznych.

Nasze usługi obejmują nie tylko rehabilitację, ale również porady lekarskie i diagnostykę, co pozwala nam na holistyczne podejście do zdrowia naszych pacjentów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie naszych umiejętności oraz stosowanie najnowszych metod leczenia, aby zapewnić jak najlepsze efekty terapii.

Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy certyfikatach jakości, to nasze zaangażowanie i pozytywne opinie pacjentów są dla nas najlepszym potwierdzeniem wartości, jakie wnosimy w życie naszej społeczności. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze centrum było synonimem zaufania, profesjonalizmu i skuteczności.

Zapraszamy do NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak, gdzie zdrowie i dobre samopoczucie są na pierwszym miejscu. Razem stawimy czoła wyzwaniom i przywrócimy radość z aktywnego życia.

NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak

Siedziba główna

NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Opole
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Bielsko-Biała
  7. Rzeszów
  8. Gliwice
  9. Nysa
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NZOZ Reha-Centrum Agnieszka Ryniak - oferty archiwalne

  • Opiekun w żłobku

    • Niemodlin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zakres opiekuna w żłobku, praca w godz. 6:30-14:30, 8:00-16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie - ukończone szkolenie opiekuna w żłobku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niemodlinie