Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Czy to Twoja firma?

Adecco Personaldienstleistungen GmbH praca

Adecco Poland to lider na światowym rynku rozwiązań HR, który każdego dnia zapewnia pracę dla około 19 000 osób. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług zatrudnienia tymczasowego i stałego, outsourcingu oraz zarządzanych usług w różnych sektorach, w tym biurowym, przemysłowym i usługowym. Nasze wartości to współpraca, pasja, skupienie na kliencie, odpowiedzialność i przedsiębiorczość, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy częścią Adecco Group z siedzibą w Zurychu, co stanowi o naszej międzynarodowej obecności i pozycji globalnego lidera w branży. Nasze usługi obejmują leasing pracowniczy, doradztwo personalne, zarządzanie na miejscu, bezpieczeństwo pracy i profilaktykę. Dzięki współpracy z oddziałami Adecco na całym świecie, oferujemy również międzynarodowe usługi rekrutacyjne.
Adecco Personaldienstleistungen GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Siedziba główna

Adecco Personaldienstleistungen GmbH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adecco Personaldienstleistungen GmbH - oferty archiwalne

  • Sales Manager/Przedstawiciel handlowy

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Lubisz kontakt z klientami? Sprzedaż masz we krwi? Chcesz rozwijać się w branży gastronomicznej?

      3 x na TAK? Świetnie! Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszej marki.

      Zostań członkiem międzynarodowego zespołu z niesamowitymi możliwościami rozwoju u naszego partnera UBER Eats w Berlinie i podążaj swoją ścieżką razem z nami!

      Zakres obowiązków

      • Od pierwszego dnia przejmij odpowiedzialność oraz ze swoją wytrwałością i entuzjazmem zapewnij klienta, że to UBER Eats jest najlepszym wyborem dla niego
      • Wspieraj naszych partnerów przez cały cykl sprzedaży
      • Współpracuj z zespołem nad strategicznymi projektami w celu optymalizacji cyklu sprzedaży, ekspansji na nowe obszary i poprawy zadowolenia naszych partnerów
      • Negocjuj z najlepszymi partnerami w branży gastronomicznej, by podpisywać umowy na wyłączność, zapewniając tym samym dobry zwrot z inwestycji dla obydwu stron
      • Wyszukuj nowe możliwości biznesowe, buduj i utrzymuj dobry kontakt z potencjalnymi klientami
      • Współpracuj ze swoim zespołem, aby zapewnić partnerom sukces i stale ulepszać kompleksowy cykl sprzedaży już od pierwszego etapu
      • Stawiaj sobie cele do zrealizowania i zdobywaj nowych partnerów bezpośrednio w terenie lub przez telefon

      Wymagania

      • Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w proaktywnym rozwoju relacji z klientami
      • Przedsiębiorczy tok myślenia i samodzielna praca wyróżnia Cię spośród innych
      • Posiadasz proaktywny sposób pracy oraz realizujesz postawione sobie cele
      • Uwielbiasz kontakt z ludźmi i sprzedaż masz we krwi
      • Jesteś gotowy na nowe wyzwania i przeprowadzkę do Niemiec
      • Cechuje Cię bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
      • W idealnym przypadku jesteś również gotowy do podróży służbowych na terenie Niemiec
      • Jesteś osobą otwartą na nowe znajomości, lubisz też pracę w zespole i emanujesz pozytywną energią

      Oferujemy

      • Bonus powitalny w wysokości 1000
      • Do tego bonus relokacyjny w wysokości 500€ przez pierwsze 6 miesięcy (pomożemy Ci znaleźć mieszkanie)
      • Atrakcyjne wynagrodzenie od 37.000€ brutto/rok + bonus do 12.000€/rok
      • Umowa o pracę na czas nieokreślony
      • Praca z dużymi możliwościami kariery w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie
      • Wraz ze swoim zespołem będziesz towarzyszyć w roywoju unikalnego projektu na niemieckim rynku i tym samym przyczynisz się do wielkiego sukcesu firmy
      • Nasi eksperci wdrożą Cię kompleksowo do nowych działań i będą Twoim wsparciem przez cały czas
      • Zwrot kosztów za benzynę
      • Kupony do wykorzystania do UBER i UBER Eats

  • Pracownik naziemnej obsługi samolotów

    • Niemcy
    • Węzeł DHL na lotnisku Lipsk / Halle jest największym na świecie węzłem transportu lotniczego w sieci DHL Express. Każdej nocy liczne zespoły biorą odpowiedzialność za setki ton przesyłek, które w bardzo krótkim czasie muszą być rozładowane, posortowane i przeładowane. Centrum DHL w Lipsku oferuje wyjątkowe miejsce pracy z możliwościami rozwoju kariery dla specjalistów oraz osób dopiero rozpoczynających karierę. Ty również możesz dołączyć do DHL i stać się częścią fascynującego świata logistyki.

      Nie mieszkasz w Lipsku, ale chciałbyś pracować na węźle lotniczym DHL? Nie ma problemu, oferujemy bonus relokacyjny w wysokości 1300 € i pomagamy finansowo przez pierwsze kilka miesięcy.

      • załadunek i rozładunek samolotów transportowych
      • pomoc przy przylatujących i odlatujących samolotach DHL
      • obsługa i jazda pojazdami pomagającymi w odprawie samolotu

      Wymagania

      • wszystkiego, czego potrzebujesz do pracy, nauczysz się na szkoleniu na lotnisku
      • nie wymagamy doświadczenia
      • posiadasz prawo jazdy kategorii B
      • jesteś niekarany oraz gotowy do pracy w godzinach nocnych
      • znasz język niemiecki lub angielski w mowie i piśmie (poziom min. B1)

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w jednej w największych firm logistycznych na świecie
      • od razu dostajesz umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z klientem
      • atrakcyjna pensja zaczynająca się od 1.700€ brutto miesięcznie przy 30 godzinach w tygodniu rosnąca wraz ze stażem pracy
      • 25% dodatku wolnego od podatku za pracę od godziny 20:00 i 70% za pracę w niedzielę oraz 120% w święta
      • jeśli zechcesz pracować więcej (np. 35 h/tydzień), nic nie stoi na przeszkodzie
      • bonus roczny w wysokości ok. 1.100€
      • punktualna wypłata zawsze 16. danego miesiąca
      • liczne możliwości rozwoju i awansu oraz szkolenia
      • ułatwienia w kwestii transportu jak np. bilet na komunikację miejską czy dofinansowanie do zakupu roweru
      • bezpłatne miejsca parkingowe
      • bezpłatny transfer z przystanku Schkeuditz na terminal lotniska
      • wysokiej jakości odzież robocza
  • Pracownik sortowni przesyłek na lotnisku

    • Niemcy

      • rozładunek i załadunek kontenerów lotniczych, palet oraz pojazdów
      • sortowanie i przygotowywanie przesyłek frachtowych oraz dokumentów przewozowych
      • skanowanie danych przesyłek za pomocą ręcznego skanera

      Wymagania

      • lubisz pracować w zespole

      Oferujemy

      • wybór czasu pracy: 30 godzin tygodniowo ze stałym grafikiem pracy lub 35 godzin tygodniowo przy elastycznych godzinach pracy
      • atrakcyjna pensja zaczynająca się od 1.620€ brutto miesięcznie przy 30 godzinach w tygodniu lub 1.890€ za 35 godzin
      • bonus roczny w wysokości ok. 1.050€ lub 1.230€