Modus-pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Modus-pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Modus-pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Modus-pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Modus-pack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji (o)

    • Niedomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca przy produkcji folii stretch i LDPE, ustawianie maszyn do produkcji folii, przenoszeniu i ważeniu gotowych wyrobów, zasypywaniu pojemników materiałami do produkcji folii, prace konserwatorskie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na produkcji, mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, dobry stan zdrowia, zaangażowanie w powierzoen zadania, dokładność, rzetelność, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Niedomicach od pon. do niedz. na trzy zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 w systemie 4-brygadowym; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: MODUS-PACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Niedomicka 42, 33-132 Niedomice; wcześniejszy kontakt tel.: 604 969 097, 14 657 55 01; CV wraz z zawartą zgodą na przetwarzanie danych osobowych przesyłać na adres e-mail: praca@moduspack.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niedomicach