GB UNIVERS Sp. z o.o.

praca fizyczna

Oferty pracy GB UNIVERS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GB UNIVERS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - GB UNIVERS Sp. z o.o.

Pełna nazwa
GB UNIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Sosnowiecka 29/1 31-345 Kraków
NIP
9452190162
REGON
363604113
KRS
0000599134
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.01.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach

Pozostała działalność usługowa

  • 96.01.Z Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca GB UNIVERS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony (n)

    • Niedomice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pracownik ochrony

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Niedomicach od pon. do niedz. na dwie zmiany w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: GB UNIVERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; wcześniejszy kontakt tel.: 693 467 976.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Niedomicach