Czy to Twoja firma?

HENRYK GMYREK praca

Niechorze
HENRYK GMYREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy HENRYK GMYREK

Praca alert - powiadomienia

Praca HENRYK GMYREK

  • Fizjoterapeuta

    HENRYK GMYREK
    • Niechorze
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HENRYK GMYREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HENRYK GMYREK - oferty archiwalne

  • Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

    • Niechorze
    • Zakres obowiązków

      * POMOC W PRZYGOTOWANIU SKŁADNIKÓW DO POTRAW
      * POMOC W PRODUKCJI DAŃ
      * OBSŁUGA ZMYWALNI NACZYŃ
      * SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ KUCHNI
      * WSPÓŁPRACA Z PERSONELEM OBCOJĘZYCZNYM

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, dyspozycyjność, kreatywność i zaangażowanie,
      • Inne wymagania: wymagane: doświadczenie min. 2 lata w branży gastronomicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach od 07:00 do 24:00

    • Niechorze

      * OBSŁUGA GOŚCI W JADALNI
      * PRZYGOTOWANIE SALI PRZED I PO KONSUMPCJI
      * MYCIE I POLEROWANIE ZASTAWY STOŁOWEJ
      * OBSŁUGA GOŚCI OBCJOJĘZYCZNYCH

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Niechorzu