Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy praca

Nidzica
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

    Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy
    • Nidzica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współorganizacja zajęć nauczania w uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe - mile widziane Umiejętność pracy z dziećmi Wykształcenie wyższe - pedagogika specjalna z ukierunkowaniem dla dzieci ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 329 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel fizyki w szkole podstawowej

    • Nidzica
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu

      Nauka dzieci w klasach 7- 8 przedmiotu fizyki.
      Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego zgodna z Kartą Nauczyciela.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Fizyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 993,3 - 1 348,67 PLN

Pracodawcy w Nidzicy