Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY praca

Nidzica
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY - oferty archiwalne

  • Opiekun w ośrodku pomocy społecznej

    MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W NIDZICY
    • Nidzica
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Ogólny zakres obowiązków:
      1)Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego.
      2)Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych:
      a)Czynności żywieniowe:
      1.Przygotowanie lub dostarczanie posiłków z Dziennego Domu lub z innych punktów organizujących ciepłe posiłki znajdujących się na terenie miasta Nidzica,
      2.Przygotowanie i dostarczanie produktów żywnościowych na pozostałą część dnia, z uwzględnieniem zalecanej diety i zachowaniem dbałości o higienę żywności;
      3.Pomoc w spożywaniu posiłków lub karmienie osoby podopiecznej, o ile wymaga tego jej stan zdrowia;
      b)Czynności gospodarcze:
      Sprzątanie, w tym: utrzymywanie w czystości najbliższego otoczenia osoby (z wyłączeniem ciężkich prac porządkowych zgodnie z Regulaminem pracy MOPS w Nidzicy), utrzymywanie w bieżącej czystości sprzętu codziennego użytku, w tym urządzeń sanitarnych, wynoszenie śmieci, mycie okien;
      Utrzymywanie w czystości naczyń stołowych i kuchennych;
      Utrzymywanie w czystości sprzętu pomocniczego ułatwiającego codzienne funkcjonowanie (np. wózek inwalidzki, balkonik, podnośnik);
      Przynoszenie opału, palenie w piecu;
      Robienie zakupów;
      Pranie odzieży, bielizny pościelowej, niezbędne prasowanie
      c)Czynności organizacyjne:
      Ustalanie wizyt lekarskich oraz towarzyszenie osobie podopiecznej podczas wizyt, jeżeli zachodzi taka potrzeba;
      Realizacja recept lekarskich;
      Załatwianie spraw urzędowych lub towarzyszenie podczas wizyt w urzędach lub innych instytucjach i organizacjach;
      Pomoc w czynnościach regulowania opłat;
      Pomoc w organizacji czasu wolnego;
      Zgłaszanie do naprawy urządzeń i instalacji domowych;
      d)Inne czynności wynikające z uzasadnionych indywidualnych potrzeb osoby podopiecznej.
      3)Współpraca z innymi instytucjami i organizacjami powołanymi do opieki nad chorym w domu.
      4)Zapewnienie kontaktów z otoczeniem, w tym:
      a)Inicjowanie oraz ułatwianie kontaktu z rodziną i środowiskiem lokalnym;
      b)Organizowanie wyjść osoby starszej z miejsca zamieszkania;
      c)Pomoc w zaspokajaniu potrzeb duchowych, w tym religijnych;
      d)Pomoc w zaspokajaniu potrzeb kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych;
      e)Inne czynności wynikające z uzasadnionych indywidualnych potrzeb osoby starszej.
      5)Prowadzenie zeszytu wydatków i rozliczanie się z podopiecznym z wydanych pieniędzy przez osobę sprawującą usługi opiekuńcze.
      6)Ścisła współpraca z pracownikami socjalnymi.
      7)Utrzymywanie kontaktu z najbliższy, środowiskiem, zwłaszcza rodzinnym osoby podopiecznej w celu zapewnienia prawidłowej opieki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Młodszy wychowawca

    • Nidzica
    • część etatu

      Realizacja programu wychowawczego; promowanie zajęć sportowych, plastycznych, sprawowanie opieki wychowawczej; realizacja programów profilaktyczno - wychowawczych; organizowanie gier i zabaw dla dzieci; prowadzenie dokumentacji uczestników świetlicy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia,praca socjalna, , średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nidzicy