Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD praca

Nidzica
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Nidzica
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD - oferty archiwalne

  • Tynkarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNE KAMBUD
    • Nidzica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Analizowanie rysunków i planów robót tynkarskich w celu ustalenia zakresu i kolejności robót, rodzajów potrzebnych materiałów, narzędzi, sprzętu i maszyn. Przygototwywanie róznych podłoży pod wykonanie tynku. Przygototwywanie zapraw tynkarskich. Wykonywanie tynków jednowarstwowych wyrównywanych pędzlem, kielnią lub packą bezpośrednio po narzuceniu. Osadzanie w tynku narożników ściennych i kratek wentylacyjnych. Wykonywanie tynków dwu i trójwarstwowych. Wyrównywanie łatą lub pacą tynku narzuconego mechanicznie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nidzicy