Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI praca

Nekla
ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI

  • Konserwator - woźny

    ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI
    • Nekla
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ W NEKLI - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny- nauczyciel wspólorganizujący kształcenie

    • Nekla
    • Zakres obowiązków

      Pedagog specjalny - nauczyciel współorganizujący kształcenie w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika
      • Uprawnienia: komunikatywność, Kreatywność
      • Inne wymagania: względem kandydata: 1. Posiada kwalifikacje zawodowe do wykonywania pracy na stanowisku pedagoga specjalnego. 2. Przestrzega podstawowych zasad moralnych. 3. Spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu. 4. Ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych. 5. Przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postepowanie o ubezwłasnowolnienie. 6. Kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie. Kandydat powinien: 1. Posiadać wykształcenie pedagogiczne. 2. Posiadać kwalifikacje merytoryczne. 3. Być: komunikatywny, kreatywny, pomysłowy, systematyczny, wykazywać inicjatywę i potrafić współpracować w zespole oraz posiadać zdolności organizacyjne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego

    • Nekla
    • 2 800 zł / mies.

      praca nauczyciela przedmiotu - JĘZYK POLSKI w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: UWAGA !!! Wynagrodzenie zasadnicze zależy od stopnia awansu. 1. Kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy jako nauczyciel języka polskiego 2.Przestrzeganie podstawowych zasad moralnych 3.Brak przeciwskazań do wykonywania zawodu 4.Pełna zdolność do czynności prawnych 5. Kandydat nie jest w trakcie postępowania karnego lub dyscyplinarnego lub nie toczy się postępowanie o ubezwłasnowolnienie. 6. Kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia w zależności od stopnia awansu

Pracodawcy w Nekli