Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE praca

Nasielsk
Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Działalność archiwów
Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE - oferty archiwalne

  • Monter

    Spółdzielnia Socjalna NASIELSZCZANIE
    • Nasielsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż wiązek elektrycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Zdolności manualne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nasielsku