Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA praca

Namysłów
TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Namysłów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego - ofpr/22/0701

    P.P.H.U. GLOB RADUCHOWSKA PATRYCJA
    • Namysłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ZGODNY Z WYKONYWANYM ZAWODEM

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E, Zgodne z zawodem
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: null

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego - ofpr/22/0436

    • Namysłów

      prowadzenie zestawu samochodowego, kontrola załadunku oraz rozładunku przewożonego towaru

      Wymagania

      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E, badania lekarskie, prawo jazdy kat. B, C,E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN

Pracodawcy w Namysłowie