Czy to Twoja firma?

FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Namysłów
FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka) sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Administrator IT

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • SQL Developer – ERP Systems

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 10 500-12 250 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • CNC Programmers /Setters - Operator/ Programista CNC

    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Praca w dziale it - ofpr/ 21/0897

    FRONERI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Namysłów
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość narzędzi do administrowania systemem operacyjnym Windows (m.in.Active Directory, usługi sieciowe), podstawowa wiedza z zakresu konfiguracji sieci komputerowych, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów informatycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN

Pracodawcy w Namysłowie