Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Solgreen Folashade Ogunmuyiwa

Oferty pracy Solgreen Folashade Ogunmuyiwa

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

ELEKTRYK DO PRACY PRZY MONTAŻU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
Zawód: elektryk   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kluczbork
Szczegóły
Zakres obowiązków
Zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Wymagania
Inne wymagania:
uprawnienia E (eksploatacja) i D (dozór); szybkość uczenia się
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kluczbork
Szczegóły
Montaż paneli fotowoltaicznych. Praca na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.
Wymagania
szybkość uczenia się; mile widziane doświadczenie w pracach dekarskich
NIE
Solgreen Folashade Ogunmuyiwa
46-100 Namysłów
1 Maja 14D

Pracodawcy z miasta Namysłów