Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie praca

Namysłów
Q SZKOLNICTWO - ZESPOŁY SZKÓŁ
Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia

Oferty pracy Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie

Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel ofpr/21/0871

    Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 Roku w Namysłowie
    • Namysłów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczyciel posiadający kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej zatrudniany dodatkowo w celu współorganizowania kształcenia integracyjnego oraz współorganizowania kształcenia uczniów niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie oraz zagrożonych niedostosowaniem społecznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: kwalifikacje pozwalające na pracę z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane ze względu na zespół Aspergera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 818 - 4 046 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka angielskiego - of.21/0625

    • Namysłów
    • 2 818-4 046 zł / mies.

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Filologia angielska
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, niekaralność, język angielski biegle w mowie i piśmie

      Oferujemy

Pracodawcy w Namysłowie