Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - TERA-CHEM JACEK JUCHNIEWICZ

Oferty pracy TERA-CHEM JACEK JUCHNIEWICZ

SPRZĄTACZKA

Zawód: sprzątacz Rodzaj: umowa o pracę
TERA-CHEM JACEK JUCHNIEWICZ
Sprzątanie pomieszczeń, mile widziane osoby z grupą inwalidzką. Praca w Wolsztynie,Praca w systemie 2-3 zmianowym
od 2800 zł
UoP brutto/mies.
Wolsztyn
17-11-2020
od 2800 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZĄTACZ / SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kalisz
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sprzątanie obiektu AQUAPARK Kalisz.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dyspozycyjność, zaangażowanie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA
Zawód: sprzątacz   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kępno
Szczegóły
Utrzymanie porządku na basenie w Kępnie Quarium. Praca również w weekendy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Wymagania
Zawody:
Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
46-100 Namysłów
Parkowa 18

Pracodawcy z miasta Namysłów