METALTERES S.C. M&T RYBCZYŃSCY

produkcja kotłów,
METALTERES S.C. M&T RYBCZYŃSCY najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Nakło Śląskie
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy METALTERES S.C. M&T RYBCZYŃSCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca METALTERES S.C. M&T RYBCZYŃSCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca METALTERES S.C. M&T RYBCZYŃSCY - oferty archiwalne

  • Instalator/ serwisant kotłów

    • Nakło Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      instalacja i serwis kotłów węglowych i pelletowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie, umiejętność spawania gazowego mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 06.00-14.00 wynagrodzenie do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle Śląskim