Czy to Twoja firma?

TECH-ROL Szymon Bączek praca

Nakło nad Notecią
TECH-ROL Szymon Bączek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy TECH-ROL Szymon Bączek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECH-ROL Szymon Bączek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TECH-ROL Szymon Bączek - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    TECH-ROL Szymon Bączek
    • Nakło nad Notecią
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nawiązuje kontakt i buduje więź z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami firmy, przygotowuje oferty handlowe i umowy dla klientów, obsługuje sprzedaż produktów:- negocjuje warunki transakcji, - realizuje zamówienia klientów, monitoruje rynek i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach, przygotowuje dostarczony towary do sprzedaży (metkowanie, układanie na półkach), udziela pomocy przy sporządzaniu rocznego spisu towaru, przestrzega przepisów o ochronie tajemnicy służbowej, organizuje własne stanowisko pracy, przygotowuje produkty do sprzedaży oraz je eksponuje, sprawdza towary przeznaczone do sprzedaży pod względem jakościowym i ilościowym, wydaje i przyjmuje wypożyczony sprzęt, przeprowadza przegląd maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności techniczne, PODSTAWOWA OBSŁUGA KOMPUTERA, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nakle nad Notecią