Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JOB4YOU PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy JOB4YOU PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa o pracę
Myszków
Szczegóły
Zakres obowiązków
obsługa wózka widłowego, organizowanie i koordynowanie dostaw, utrzymywanie porządku w magazynie i miejsc składowych, obsługa gospodarki magazynowej
Wymagania
Uprawnienia:
Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Myszków
Szczegóły
obsługa maszyn, kontrola wizualna rdzeni, uzupełnianie surowca, etykietowanie pojemników; podnoszenie ciężarów
o wadze 15 kg
Wymagania
NIE
JOB4YOU PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
42-300 Myszków
Partyzantów 4

Pracodawcy z miasta Myszków