Czy to Twoja firma?

LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Myszków
Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Hotel NATURA RESIDENCE
LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka/recepcjonista

    LUKIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Siewierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa recepcji hotelowej.
      Praca w hotelu NATURA RESIDENCE w Siewierzu.

      Praca na trzy zmiany - godziny do ustalenia z pracodawcą.

      I umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Wymagana znajomość języka angielskiego min. na poziomie średniozaawansowanym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 700 - 4 130 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik obsługi technicznej

    • Siewierz

      Drobne naprawy hotelowe w pokojach, porządkowanie terenu wokół obiektu.

      Praca na dwie lub trzy zmiany - do ustalenia z pracodawcą.

      Prace rozpoczyna się nie wcześniej niż o godz. 5:00 - do ustalenia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Znajomość urządzeń technicznych, umiejętność obsługi i konserwacji sprzętu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 4 800 PLN

Pracodawcy w Myszkowie