Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - FERONA POLSKA S.A.

Oferty pracy FERONA POLSKA S.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Manager sprzedaży
Zawód: specjalista ds. sprzedaży   |  Rodzaj: umowa o pracę
Mysłowice
Szczegóły

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedażowych i kompleksową obsługę klientów hurtowych.

Zakres obowiązków
  • sprzedaż produktów i usług firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z już istniejącymi,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży.
Wymagania
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze klientów w branży hutniczej,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.
FERONA POLSKA S.A.
41-400 Mysłowice
Mikołowska 31

Pracodawcy z miasta Mysłowice