Czy to Twoja firma?

Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek praca

Mysłowice
naprawa samochodów
Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Mysłowice
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów Rafał Kajzerek
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Naprawa samochodów osobowych.
      - Godziny pracy: 9:00-17:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5000 zł/brutto + premie od wykonanej pracy. Praca na umowę o prace na czas nieokreślo
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Mysłowicach