Czy to Twoja firma?

MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o. praca

Mysłowice
Działalność szpitali, szpitalnictwo
MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Salowa

    MYSŁOWICKIE CENTRUM ZDROWIA Sp. z o. o.
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymanie czystości na oddziałach szpitalnych i w poradniach przyszpitalnych. Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące próbny z możliwością przedłużenia lub umowa zlecenie na 2 lata z możliwością przedłużenia. Praca w godz. 7-19 i 19-7 (do uzgodnienia) również w dni wolne. Wymagane wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie nie wymagane ale mile widziane na oddziałach szpitalnych. wymagana książeczka sanepidowska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: sumienność, rzetelność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 681 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw płac

    • Mysłowice
    • część etatu

      naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów o prace i cywilnoprawnych, sporządzanie deklaracji PIT ZUS i GUS, wysawianie formularzy RP-7, realizacje zajęć komorniczych, praca na 1/2 et, w godzinach 7-15 (do uzgodnienia)wynagrodzenie do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w służbie zdrowia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie min. 1400zł do uzgodnienia
  • Salowa

    • Mysłowice

      Sprzątanie i dezynfekcja sal chorych i oddziałó szpitalnych. Umowa zlecenie. praca w godz. 7-19 i 19-7 (do uzgodnienia) również w dni wolne

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Mysłowicach