Czy to Twoja firma?

Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK praca

Mysłowice

Od ponad piętnastu lat, Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży usług budowlano-remontowych. Z dumą służymy mieszkańcom Mysłowic i okolic, dostarczając usługi na najwyższym poziomie. Nasza specjalność to wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż systemów alarmowych i piorunochronów – wszystko to, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort w Waszych domach i miejscach pracy.

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2007 roku, z pasją do tworzenia i utrzymywania infrastruktury niezbędnej dla nowoczesnego życia. Od tamtej pory, dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, zyskaliśmy zaufanie naszych klientów, co potwierdzają pozytywne opinie. Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i podchodzimy do niego z indywidualnym podejściem, co pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy firmą lokalną, ale nasze ambicje i standardy pracy są na poziomie, z którym moglibyśmy śmiało konkurować na rynkach międzynarodowych. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, nasze doświadczenie i pozytywne recenzje są najlepszym świadectwem jakości naszych usług.

W Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wyzwaniom i dostarczać rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i trwałe. Nasza działalność jest aktywna i stabilna, co daje nam solidną podstawę do dalszego rozwoju i inwestycji w przyszłość.

Zapraszamy do współpracy z Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i przyjazna dla wszystkich jej użytkowników.

Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK

Siedziba główna

Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Mysłowice
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Gniezno
  7. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Interaut SŁAWOMIR KOWALCZYK - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i usługowych, usuwanie awarii

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dobra znajomość instalacji elektrycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 975 - 6 685 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Mysłowice

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Mysłowicach