Twoje wsparcie w rekrutacji

BACKUP S.C. BARTŁOMIEJ SOBCZYŃSKI, ŁUKASZ OLEK Pracodawca
Oferty pracy BACKUP S.C. BARTŁOMIEJ SOBCZYŃSKI, ŁUKASZ OLEK

BACKUP S.C.

Rozpoczynaliśmy swoją przygodę z Informatyką, Elektroniką, Elektryką wiele lat temu. Wszystko zaczęło się od zafascynowania tymi dziedzinami jeszcze w latach młodzieńczych. Każdy z nas poszedł szkolić się w tym kierunku w którym czuł się najlepiej.  Każdy z Nas nabył odpowiednie doświadczenie indywidualnie, tak aby w odpowiednim momencie móc spotkać się w jednej wypadkowej tworzącej  firmę Backup S.C.

 

Nasze początki to głównie Obsługa Informatyczna Firm i Instytucji  … – ale jak to w większości Przedsiębiorstw coraz częściej Informatyk był łączony potrzebą chwili na różnych stykach z:  Budową Sieci Teleinformatycznej, Systemami Rejestracji Czasu Pracy, Systemami zabezpieczeń , Centralami Telefonicznymi , Obsługą Systemu Parkingowego czy Monitoringiem Wizyjnym.

 

Potrzeby naszych Klientów szybko zweryfikowały że musimy poszerzać naszą wiedzę w tym zakresie. Ciągła styczność z różnymi podmiotami wykonującymi tego typu instalacje dla naszych Klientów oraz częste braki wiedzy informatycznej wśród tych wykonawców a co za tym idzie brak możliwości wykonania kompleksowej usługi gotowej pod klucz dobrej jakości spowodowały, że zobaczyliśmy w tym zakresie zapotrzebowanie na rynku tego typu usług . Postanowiliśmy  wybudować drugi żagiel naszej firmie związany głównie z działalnością instalacyjną wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych stałych Klientów jak i również przyszłych.

 

Efekty prac wykonanych przez naszą firmę, gdzie potrafimy dostosować się do najbardziej wymagających Klientów oraz ich potrzeb, są na tyle satysfakcjonujące, że nie tylko pozostają z nami na stałe, ale również polecają nas przed zaprzyjaźnionymi podmiotami.

 

W skład naszego zespołu na stałe wchodzi piątka informatyków, jeden elektronik-informatyk oraz dwójka elektro-instalatorów.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy