Czy to Twoja firma?

Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła praca

Myślibórz
Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Myślibórz
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła - oferty archiwalne

  • Kierowca

    Hurtownia Artykułów Spożywczo-Przemysłowych Jacek Sp. Jawna Krystyna Jużyk, Mariusz Jużyk, Bogusła
    • Myślibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Dostarczanie towarów do sklepów, załadunek i rozładunek.
      Praca od 7-15
      Świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy- możliwość zrobienia w trakcie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myśliborzu