Czy to Twoja firma?

Ośrodek Sportu i Rekreacji praca

Myślibórz
Ośrodek Sportu i Rekreacji najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Ośrodek Sportu i Rekreacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Sportu i Rekreacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ośrodek Sportu i Rekreacji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Sportu i Rekreacji - oferty archiwalne

  • Ratownik/czka wodny/a

    Ośrodek Sportu i Rekreacji
    • Myślibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku, stałe obserwowanie powierzchni wody, niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej.
      Kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo osób kąpiących się (basen, plaża).

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne
      • Uprawnienia: Ratownik wodny, kurs pierwszej pomocy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ratownik wodny

    • Myślibórz

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Myśliborzu