Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna praca

Myślibórz
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

  • Stażysta/młodszy asystent

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    • Myślibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - oferty archiwalne

  • Stażysta/referent w oddziale ekonomiczno-administracyjnym

    • Myślibórz
    • Zakres obowiązków

      Obsługa sekretariatu (Przyjmowanie i obsługa interesantów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej w tym e-PUAP).;
      Prowadzenie zakładowego archiwum, zaopatrzenie, zakupy. Zadania obrony cywilnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ekonomia, rachunkowość, administracja
      • Uprawnienia: komunikacja interpersonalna, Prawo jazdy kat B, Umiejętnośc obsługi pakietu OFFICE, Dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 480 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + premia regulaminowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Myślibórz

      Przyjmowanie i obsługa interesantów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej w tym e-PUAP, prowadzenie rejestrów delegacji, upoważnień, zarządzeń dyrektora, legitymacji służbowych, upoważnień do wstępu. Prowadzenie zakładowego archiwum, wykonywanie zadań inspektora danych osobowych, zaopatrzenie.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Umiejętnośc obsługi pakietu OFFICE, komunikacja interpersonalna, Dyspozycyjność, Prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + premia regulowana

Pracodawcy w Myśliborzu