Czy to Twoja firma?

GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI praca

Myślibórz
GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik administracji

    GOMEX GOMETAL KRZYSZTOF GORYŃSKI
    • Barlinek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
      Ewidencjonowanie czasu pracy i zatrudnienia
      Stały kontakt i obsługa pracowników, w tym pracowników z Ukrainy
      Przeprowadzenie pracownika przez proces zatrudnienia
      Współpracowanie z biurem rachunkowym
      Wystawienie faktur

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Archiwizacja dokumentów, znajomość języka ukraińskiego, Bardzo dobra znajomość programu Exel, Word, prawo jazdy kategorii B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Znajomość systemu transportowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myśliborzu