Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AVIVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy Izabela Sobala

Izabela Sobala

menager ds. rekrutacji i wdrożenia

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych, wsparcie pracowników w procesie adaptacji do nowego miejsca pracy, wprowadzenie do zawodu pozyskanych kandydatów, tworzenie raportów ze spotkań z ...

POLECANA
Bielsko-Biała
25-11-2020 POLECANA

Doradca Klienta

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: praca stała
Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych Aktywne pozyskiwanie Klientów Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem Opieka nad portfelem Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i ...

POLECANA

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: handlowiec-doradca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły

Podobno dobrego pracownika w dzisiejszych czasach to "ze świecą szukać", więc ku pomyślności poszukiwań - odpaliliśmy jedną.

Jeżeli jesteś ambitny/a, nieobca jest Ci sprzedaż, a ponadto umiesz nawiązywać pozytywne relacje z Klientem to nie zwlekaj i dołącz do naszego teamu jako:

DORADCA KLIENTA

Oferuję współpracę na korzystnych warunkach finansowych, z możliwością wykonywania części obowiązków zdalnie lub w biurze w centrum miasta, z szansą na awans zawodowy w charakterze Team Lidera.

Zakres obowiązków
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem
  • Opieka nad portfelem
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji zamierzeń
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • Przedsiębiorczość i zorientowanie na cel
  • Umiejętność budowania pozytywnego kontaktu z Klientem
  • Umiejętność dobrego planowania czasu pracy oraz jego efektywne wykorzystywanie

Adres

ul. Inflancka 4B
00-189 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Śródmieście

Dodatkowe informacje

NIP: 5271845338
REGON: 012455850
KRS: 0000043360

Dyrektor generalny

Adam Jacek Uszpolewicz
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 13-09-2001
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Myślenice