Czy to Twoja firma?

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat praca

Myślenice
produkcja świeczników i innych wyrobów metalowych
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz – pracownik produkcji w Siedliskach

    KOPALNIA PIASKU KOTLARNIA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Kuźnia Raciborska
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Wygasa
  • Modelarz / Ślusarz

    Vesuvius Poland sp. z o.o.
    • Skawina
    Dodana
  • Ślusarz

    Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o.
    • Olkusz
    Dodana
  • Magazynier / Ślusarz

    RECONNECT
    • Skawina
    Dodana

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat - oferty archiwalne

  • Ślusarz narzędziowy

    Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jan Burkat
    • Myślenice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      produkcja wyrobów metalowych
      praca od 6.00-14.00
      : wykonywanie prototypów ,jednostkowej produkcji ,opracowywanie i wykonywanie oprzyrządowania do produkcji .
      Konieczne umiejętności : czytanie rysunku technicznego, spawanie [TIG, MIG/MAG,] , toczenie , frezowanie.
      Wymagane doświadczenie : co najmniej półroczne na podobnym stanowisku

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Myślenicach