M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK

M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca M.G.WARZYWA- OWOCE HURT DETAL MARIOLA SERAFIN-SZCZUREK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie ogrodniczym

    • Biertowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż artykułów ogrodniczych i roślin ozdobnych, przyjmowanie towarów na magazyn.
      Mile widziana osoba do przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu dostawczego

    • Myślenice

      Rozwożenie warzyw i owoców, praca w godzinach nocnych na trasie Myślenice - Kraków.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 17 zł/godz. netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Myślenicach