Czy to Twoja firma?

Maciej Krawczyk Styl za zyl praca

Mysiadło
Maciej Krawczyk Styl za zyl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Maciej Krawczyk Styl za zyl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Maciej Krawczyk Styl za zyl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Maciej Krawczyk Styl za zyl poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Maciej Krawczyk Styl za zyl - oferty archiwalne

  • Pracownik do prasowania odzieży i wysyłki

    Maciej Krawczyk Styl za zyl
    • Mysiadło
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - prasowanie odzieży
      - pakowanie odzieży
      - przygotowywanie odzieży do wysyłki

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Obowiązki: - prasowanie odzieży - pakowanie odzieży - przygotowywanie odzieży do wysyłki *Godziny i dni pracy do ustalenia [Zgłoszenia osobiste, stylzazyl@gmail.com, 507 939 044]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca dorywcza
  • Krawcowa

    • Mysiadło
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.

      - szycie odzieży lekkiej takiej jak: jak koszulki, bluzy czy dresy
      - obsługa maszyn typu: overlock, stebnówka, dwuigłówka, gumczarka i dziurkarka i guzikarka oraz napownica

      Wymagania

      • Uprawnienia: Szycie na maszynie
      • Inne wymagania: umiejętność szycia na maszynie, 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziane wykształcenie kierunkowe-krawcowa. Obowiązki: - szycie odzieży lekkiej takiej jak: jak koszulki, bluzy czy dresy - obsługa maszyn typu: overlock, stebnówka, dwuigłówka, gumczarka i dziurkarka i guzikarka oraz napownica [Zgłoszenia osobiste, stylzazyl@gmail.com, 507 939 044]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mysiadle