Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu praca

Mucharz
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Mucharz
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu - oferty archiwalne

  • Asystent rodziny

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mucharzu
    • Mucharz
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wsparcie i pomoc dla rodzin przeżywających trudności w wypełnianych funkcji opiekuńczo- wychowawczych oraz kierowanie procesem zmiany postaw życiowych członków rodziny. Systematyczna indywidualna praca z rodzinami wskazanymi przez Ośrodek, udzielanie im kompleksowej pomocy i wsparcia w wypełnianiu swoich zadań.
      Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Praca w systemie zadaniowego czasu pracy w godz. 7:00-17:00 (godziny pracy do ustalenia) na 1/2 etatu. Możliwość zatrudnienia na cały etat. Wynagrodzenie adekwatne do wymiaru czasu pracy.
      Kontakt z pracodawcą osobisty: 34-106 Mucharz 226, telefoniczny: 338761612

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna lub wykształcenie wyższe magisterskie w dowolnym kierunku oraz dodatkowo szkolenie lub studia podyplomowe z zakresu pracy z dziećmi, rodziną i udokumentowany roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych, niekaralność za umyślne przestępstwa lub umyślne przestępstwa skarbowe. Prawo jazdy kat. B. Czynna jazda samochodem kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną