Czy to Twoja firma?

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Mrągowo
Przedmiotem działania Spółki jest budowanie domów mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu. Spółka może również: * nabywać budynki mieszkalne, * przeprowadzać remonty i modernizacje obiektów przeznaczonych na zaspakajanie potrzeb mieszkaniow
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia nieruchomości

Oferty pracy TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent do spraw księgowości

    TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO KARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mrągowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżące wprowadzanie naliczeń oraz wprowadzanie zmian wysokości opłat do systemu finansowo-księgowego, wydruk zawiadomień o wysokości opłat za lokal, terminowe wprowadzanie i uzgadnianie wysokości przyznanych dodatków mieszkaniowych, bieżące księgowanie wpłat za lokale komunalne, własnościowe oraz TBS, wprowadzanie i rozliczanie odczytów mediów, wystawianie faktur, sporządzanie sprawozdań finansowych do gminy, inne czynności zlecone przez przełożonego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: Kurs: Obsługa programów finansowo-księgowych, znajomość przepisów z zakresu podatku CIT, PIT oraz VAT, Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, umiejętność obsługi komputera
      • Inne wymagania: Minimum 3 lata pracy w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zarządca nieruchomości

    • Mrągowo

      -administrowanie nieruchomościami,
      -prowadzenie kartotek właścicieli lokali,
      -bezpośredni kontakt z mieszkańcami/najemcami,
      -prowadzenie i protokołowanie zebrań,
      -współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,
      -bieżąca kontrola i nadzór prac podwykonawców,
      -prowadzenie baz danych i sporządzanie raportów.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie preferowane kierunkowe - zarządzanie nieruchomościami, wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania, bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 000 PLN

    • Mrągowo
    • 3 000-3 500 zł / mies.

      Przygotowywanie, sprawdzanie i dekretowanie dowodów księgowych, bieżące księgowanie na kontach analitycznych i syntetycznych wszystkich operacji gospodarczych w programie finansowo księgowym, kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, uwzględnianie sald kont rozrachunkowych, archiwizacja dokumentów.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera , Znajomość podstaw rachunkowości
      • Inne wymagania: Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatku CIT, PIT oraz VAT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Pracodawcy w Mrągowie