Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - BLIXTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy BLIXTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: umowa o pracę
BLIXTEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca w hurtowni kwiatów sztucznych i żywych. Pozyskiwanie odbiorców i sprzedaż produktów w terenie. Obsługa klientów, zbieranie zamówień, dostarczanie produktów, ...
2600-4000 zł
UoP brutto/mies.
Mrągowo
03-11-2020

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Zawód: kierowca Rodzaj: umowa o pracę
Praca w hurtowni kwiatów sztucznych i żywych. Pozyskiwanie odbiorców i sprzedaż produktów w terenie.
Mrągowo
03-11-2020

SPEDYTOR/LOGISTYK

Zawód: spedytor Rodzaj: umowa o pracę
Praca w hurtowni kwiatów sztucznych i żywych. Praca dotycząca transportu i logistyki.
Mrągowo
03-11-2020

Archiwalne ogłoszenia

Zawód: przedstawiciel handlowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Mrągowo
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w hurtowni kwiatów sztucznych i żywych, pozyskiwanie odbiorców i sprzedaż produktów w terenie. Obsługa klientów, zbieranie zamówień, dostarczanie produktów, budowanie relacji z klientami, jak również dbałość o ich trwałość. Narzędzia do pracy: samochód, telefon, tablet.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
komunikatywność, kultura osobista, dyspozycyjność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
11-700 Mrągowo
Mrongowiusza 55

Pracodawcy z miasta Mrągowo

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG