Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - POROFIX SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy POROFIX SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

POMOCNIK PRODUKCJI
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Mrągowo
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca przy produkcji izolacji termicznych
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Mrągowo
Szczegóły
Wymagania
NIE
POROFIX SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11-700 Mrągowo
Brzozowa 16

Pracodawcy z miasta Mrągowo

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG