Czy to Twoja firma?

Trans-Kar Karol Krotowski praca

Mortęgi
Trans-Kar Karol Krotowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Mortęgi
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Trans-Kar Karol Krotowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trans-Kar Karol Krotowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Trans-Kar Karol Krotowski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c+e - wyjazdy krajowe oraz międzynarodowe

    Trans-Kar Karol Krotowski
    • Mortęgi
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      jazda ciężarówką z platformą, zdarzają się wyjazdy z ładunkami gabarytowymi lub w konwoju na dwa auta. Wozimy róże towary, maszyny, pojazdy, elementy budowy, kontenery socjalne, morskie, czasem stal i wiele innych niecodziennych ładunków. Wyjazdy krajowe (90%), wyjazdy międzynarodowe (10%)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: psychotesty, karta kierowacy, aktualne badania lekarskie. Doświadczenia na stanowisku kierowcy ciągnika siodłowego - koniecznie. Wyjazdy tygodniowe od poniedziałku do piątku. Wyjazdy krajowe (90%), wyjazdy międzynarodowe (10%)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki (wynagrodzenie łączne w wysokości 8.500 zł brutto - 9.000 zł brutto)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mortęgach