Czy to Twoja firma?

INVEST Mateusz Goliszewski praca

Mortęgi
INVEST Mateusz Goliszewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy INVEST Mateusz Goliszewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INVEST Mateusz Goliszewski

INVEST Mateusz Goliszewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INVEST Mateusz Goliszewski - oferty archiwalne

  • Krojczy

    INVEST Mateusz Goliszewski
    • Sampława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      rozkrój taknin wg wymiarów lub wzorników

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Kontakt telefoniczny lub osobisty.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tapicer

    • Sampława

      obijanie materiałem korpusów meblowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 100 - 6 000 PLN

Pracodawcy w Mortęgach