Fundacja Mortęska

Fundacja Mortęska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Fundacja Mortęska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Mortęska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Fundacja Mortęska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fundacja Mortęska - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy - stajenny

    • Mortęgi
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad inwentarzem żywym, piecza nad wyposażeniem gospodarstwa,
      obrządki stajenne i prace porządkowe, w tym: utrzymywanie czystości w stajni, czyszczenie boksów dla zwierząt, obsługa koni, zadawanie siana oraz ścielenie słomy, czyszczenie wybiegów w mini zoo, pomoc przy wypuszczaniu i sprowadzaniu koni, przygotowywanie paszy, prace remontowo-gospodarcze, dbanie o czystość na terenie ośrodka.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami, komunikatywność, sumienność, punktualność, pracowitość, inicjatywa podczas wykonywania obowiązków służbowych, mile widziane prawo jazdy kat. T. Kontakt telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 360 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zakwaterowanie, stabilną pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego, zatrudnien
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Mortęgach