Handel i Usługi Adam Rodziewicz Morąg

handel i produkcja łubianek, skrzynek
Handel i Usługi Adam Rodziewicz Morąg najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Dozorca Morąg
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Handel i Usługi Adam Rodziewicz Morąg

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel i Usługi Adam Rodziewicz Morąg

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Handel i Usługi Adam Rodziewicz Morąg - oferty archiwalne

  • Dozorca

    • Morąg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pilnowanie terenu, wykonywanie drobnych prac porządkowych, udzielanie informacji i otwieranie i zamykanie bramy

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziana osoba ze stopniem nieopełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Morągu