Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI praca

Morąg
sprzedaż art. budowlanych , przemysłowych, węgla
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt magazyn

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE MARKETING HENRYK NIEWIADOMSKI
    • Morąg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż artykułów elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Znajomość branży elektrycznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik działu sprzedaży internetowej

    • Morąg
    • 3 000-30 000 zł / mies.

      budowa i kierowanie działem sprzedaży internetowej

      Wymagania

      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu (wymagany staż - lata: 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 30 000 PLN
  • Pracownik magazynowy

    • Morąg
    • 3 000 zł / mies.

      przyjmowanie i wydawanie towaru

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Morągu